Hakkımızda

Hakkımızda

Ceylan Yapı olarak, tasarım ve inşaat alanında 25 yıla dayanan bir birikimin ürünü olarak, 2012 yılında Samsun'da kurulduk. Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerin sağladığı tecrübe ve güven ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettik. Kurumsallaşırken ilk günkü heyecanımızı ve yenilikçi, genç bakış açımızı hiç kaybetmedik. Müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurarak, kalite ve güvenilirlik arandığında ilk tercihlerden olmayı başardık. Hayallerin teknikle buluştuğu noktada, fonksiyonel, amaca uygun, estetik yapılar ve konforlu, keyif veren, kaliteli zaman vaadeden mekanlar yaratmak için her gün yeniden yola çıkıyoruz.

Hem bireysel hem de büyük hacimlerdeki kurumsal müşterimize A'dan Z'ye mimari tasarım, proje uygulama ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimizle her türlü ihtiyaca özel, butik çözümler üretiyoruz. Mağaza, showroom, restaurant, cafe, otel, konut ve ofislerin; eğitim, sağlık ve eğlence tesislerinin; sosyal tesisler, toplantı ve etkinlik alanlarının gerekli tüm altyapı ve teknolojik donanımlarıyla birlikte anahtar teslim projelendirilmesini üstleniyoruz. Dilerseniz tüm süreçleri bir bütün olarak ele alıyor, dilerseniz de lokal çözümler üreterek beklentilerinize karşılık veriyoruz.

 

Ceylan Yapı olarak ortaya çıkardığımız işin en büyük referansımız olduğunun bilincindeyiz. Hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlarla kalıcı ilişkiler kurmak en önemli önceliğimiz. Oldukça yalın, şeffaf ve sonuç odaklı bir çalışma sistemine sahibiz. İhtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde anlamak için müşterilerimizle empati kuruyoruz. Yaratıcı fikirlerimizle fark yaratan tasarım önerileri sunuyoruz. En son teknoloji, akım ve yenilikleri takip ederek hayallerin teknik karşılıklarını buluyoruz. Doğru kalitede malzemelerin nitelikli işçilikle kullanılmasını sağlıyoruz. Proaktif yaklaşımımız sayesinde ise uygulama aşamasında hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz. Bütün bunları yaparken alanında en iyi olan iş ortaklarıyla çalışmaya özen gösteriyoruz.